zzich.pl - katalog stron PR4

Ogólnotematyczny katalog SEO

zzich.pl Trust zzich.pl Real PR

Regulamin katalogu

Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z katalogu stron www pod adresem http://zzich.pl

Oferta katalogu skierowana jest wyłącznie do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Dokonujący zgłoszenia do katalogu lub nabywający inne płatne usługi oświadcza, że jest przedstawicielem firmy lub sam prowadzi działalność gospodarczą. Zakup wszelkich usług przez Konsumentów w rozumieniu prawa jest zabroniony.

Do katalogu dodawane są tylko wartościowe strony w języku polskim lub posiadające polską wersję językową. Nie są dodawane strony w budowie oraz strony nie działające lub posiadające odnośniki do nieistniejących podstron wewnętrznych (błąd 404). Odrzucane są również strony przekierowujące na inne domeny. Zamieszczony wpis musi być zgodny z zasadami języka polskiego. Do katalogu nie są dodawane strony niezgodne z polskim prawem i dobrymi obyczajami. Tytuł strony musi być zwięzły i odnoszący się do całej zawartości strony. Należy w nim zamieścić nazwę firmy lub serwisu. Wpisy dotyczące jednego z działów strony (np. jednego z produktów) będą usuwane. Opisy i tytuły niechlujne, zawierające błędy, będące ciągiem słów kluczowych, zawierające powtórzenia będą odrzucane. Opis musi być unikalny i musi być zgodny z zasadami pisowni języka polskiego. Opis powinien być pisany jako jeden lub kilka akapitów tekstu. Wypunktowania i gwiazdki w opisie mogą być przyczyną usunięcia wpisu. Nie powtarzaj fragmentów opisu - każdy opis zawierający powtórzenia jest odrzucany.

O dodaniu strony do katalogu lub nie decyduje moderator. Moderator zastrzega sobie jednocześnie prawo do poprawiania wpisów.

Usługa rozpatrzenia wpisu do katalogu jest płatna. Płatności można dokonać za pomocą systemu płatności. W tym celu konieczne jest wysłanie SMSa na wskazany w formularzu numer i o określonej treści. Alternatywnie można skorzystać z tańszej opcji - płatności przelewem. Cena SMSa i przelewu podana jest w formularzu. Propozycje stron rozpatrywane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni.

Wszystkie zaakceptowanie przez moderatora strony są oceniane wg kilku kryteriów.

Katalog zzich.pl zastrzega sobie możliwość przesyłania informacji związanych z funkcjonowaniem katalogu na podawane adresy e-mail.

Serwis zzich.pl podejmie wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu.

Wpisy do katalogu dokonywane są bezterminowo.

Z katalogu usuwane są strony:

  1. - które nie istnieją,
  2. - kierujące do domen wystawionych na sprzedaż,
  3. - przekierowujące kodem 301 lub 302 do innych domen,
  4. - których opis nie odzwierciedla aktualnej zawartości strony (głównie przejęte i wykorzystywane jako precle i katalogi).

Reklamacje należy zgłaszać e-mailowo na adres katalog@exeactiv.098.pl. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni.

Wizyty robotów | Google 217 | Yahoo! 8